A+ A A-

Jak się ubierać odpowiednio do sylwetki?

  • Gruszka

Panie mające sylwetkę w kształcie gruszki, powinny unikać rozszerzanej nogawki przy spodniach. Obcisłe spodnie oraz spódnice w ciemnych kolorach świetnie się sprawdzają przy tym typie sylwetki. Jeżeli masz szersze biodra i uda zdecydowanie unikaj legginsów. Atutem takiej sylwetki jest przepiękna talia. Wybieraj ubrania, które podkreślą wcięcie w talii.

  • Jabłko

Ten typ sylwetki, w zależności od typu ciała, może być łatwy lub trudny w ubiorze. Kwalifikując się do typu jabłka, nasze zaokrąglenia znajdują się na wysokości brzucha oraz bioder. W takim przypadku, na zakupach, warto pamiętać o koszulkach oraz sukienkach typu „T”. Stawiając na rozpinane swetry oraz żakiety, optycznie wydłużymy i wyszczuplimy sylwetkę. Niestety, Panie z sylwetką typu jabłka, powinny wystrzegać się sukienek bądź bluzek z cienkimi ramiączkami. Kobiety posiadające tą sylwetkę, zwykle mają obfity biust.  Szerokie ramiączka, dobrze podtrzymującego biustonosza, w połączeniu z cieniutkimi ramiączkami bluzki, będą się bardzo źle prezentowały.

Lubisz obcisłe spodnie i legginsy? Nie zapomnij dopasować do nich odpowiedniej góry. Dłuższe tuniki, czy bluzki z przylegający dołem optycznie zmniejszą Twoje ciało.

 

To co kobiety kochają najbardziej!

Kobiety o okrąglejszych kształtach, pięknie wyglądają w nietuzinkowej i dużej biżuterii, która w przypadku bardzo szczupłych kobiet, zupełnie się nie sprawdza. Kolczyki, wisiorki, bransoletki i duże torebki to dodatki, których nie powinno się wystrzegać! Nadają stylu i elegancji.

      Aktualności

07-01-2013
UE

Projekt Unijny Tytuł: „Rozwój współpracy firmy DANA z Partnerami biznesowymi w oparciu o nowe rozwiązania informatyczne systemu B2B” Numer projektu: WND-POIG.08.02.00-26-066/12 Całkowite wydatki na realizację projektu: 783 300,00 PLN Wydatki kwalifikowalne: 783 300,00 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 470 480,00 PLN Dotacja EFRR: 399 908,00 PLN Środki krajowe: 70 572,00 PLN Planowany okres realizacji projektu: 01.01.2013 – 31.12.2014 r. Krótki opis projektu: Realizacja projektu obejmuje uruchomienie informatycznego systemu typu B2B pomiędzy firmą ZPHU DANA i jej...

Read more
25-07-2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012

Kreacje z Dana Collection towarzyszą najpiękniejszym Polkom na wybiegach całego kraju niemal że od pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu Miss. Już od siedmiu lat Dana Collection jest sponsorem tej wspaniałej imprezy i tak również było w tegorocznej edycji. Piękności rywalizujące o tytuł miss występowały w kreacjach z nowej kolekcji Dana Colletion Wiosna Lato 2012. 28 kwietnia na gali w Kielcach, można było...

Read more
24-07-2012
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu

W sobotę 14 kwietnia poznaliśmy tegorocznych laureatów pierwszej edycji „Jaskółki Biznesu” Nagrody Starosty Skarżyskiego dla przedsiębiorców z terenu powiatu skarżyskiego. Statuetki oraz dyplomy laureaci odebrali podczas uroczystej Powiatowej Gali Biznesu. „Jaskółka Biznesu” to honorowa nagroda, która od tego roku przyznawana będzie corocznie przedsiębiorcom za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej w powiecie skarżyskim.

Read more

Copyright © 2009-2015 Dana Collection | All Rights Reserved | by www.yellowtree.pl

Register

User Registration
or Anuluj