A+ A A-

W czym na walentynki?

Święto zakochanych już tuż, tuż! W związku z tym przygotowaliśmy dla was walentynkową kolekcję eleganckich sukni. Pamiętaj, że walentynki to idealna okazja na romantyczną kolację. Niezależnie od tego czy zdecydujecie się na restaurację czy spędzenie czasu we dwoje musisz oczarować go swoim wyglądem.

Rady na walentynki

  • Czerwona sukienka

Od dawna uważano, że czerwony jest kolorem miłości i namiętności, dlatego w tym dniu warto zdecydować się na sukienkę właśnie w tym odcieniu. Z pewnością taka stylistyka doda seksapilu i pewności siebie. Bardzo ważny jest krój sukienki, aby podkreślała kobiece kształty. Musi być romantyczna i uwodzicielska a Twój mężczyzna niezależnie od tego ile jesteście ze sobą z pewnością nie będzie mógł Ci się oprzeć.

W obecnym sezonie najmodniejsze są proste sukienki, które kryją niedoskonałości

  • Bielizna

W tym dniu możesz zaskoczyć go erotyczną bielizną dobraną specjalnie na ten wieczór. Każdy mężczyzna o tym marzy. Możesz być pewna, że romantyczny wieczór, który spędzicie zostanie zapamiętany przez was na długo.

W ostatnich czasach walentynki są co raz bardziej popularnym świętem, dlatego wszystkim zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego.

      Aktualności

07-01-2013
UE

Projekt Unijny Tytuł: „Rozwój współpracy firmy DANA z Partnerami biznesowymi w oparciu o nowe rozwiązania informatyczne systemu B2B” Numer projektu: WND-POIG.08.02.00-26-066/12 Całkowite wydatki na realizację projektu: 783 300,00 PLN Wydatki kwalifikowalne: 783 300,00 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 470 480,00 PLN Dotacja EFRR: 399 908,00 PLN Środki krajowe: 70 572,00 PLN Planowany okres realizacji projektu: 01.01.2013 – 31.12.2014 r. Krótki opis projektu: Realizacja projektu obejmuje uruchomienie informatycznego systemu typu B2B pomiędzy firmą ZPHU DANA i jej...

Read more
25-07-2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012

Kreacje z Dana Collection towarzyszą najpiękniejszym Polkom na wybiegach całego kraju niemal że od pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu Miss. Już od siedmiu lat Dana Collection jest sponsorem tej wspaniałej imprezy i tak również było w tegorocznej edycji. Piękności rywalizujące o tytuł miss występowały w kreacjach z nowej kolekcji Dana Colletion Wiosna Lato 2012. 28 kwietnia na gali w Kielcach, można było...

Read more
24-07-2012
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu

W sobotę 14 kwietnia poznaliśmy tegorocznych laureatów pierwszej edycji „Jaskółki Biznesu” Nagrody Starosty Skarżyskiego dla przedsiębiorców z terenu powiatu skarżyskiego. Statuetki oraz dyplomy laureaci odebrali podczas uroczystej Powiatowej Gali Biznesu. „Jaskółka Biznesu” to honorowa nagroda, która od tego roku przyznawana będzie corocznie przedsiębiorcom za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej w powiecie skarżyskim.

Read more

Copyright © 2009-2015 Dana Collection | All Rights Reserved | by www.yellowtree.pl

Register

User Registration
or Anuluj