Projekt Unijny

Tytuł: „Rozwój współpracy firmy DANA z Partnerami biznesowymi w oparciu o nowe rozwiązania informatyczne systemu B2B”

Numer projektu: WND-POIG.08.02.00-26-066/12

Całkowite wydatki na realizację projektu: 783 300,00 PLN

Wydatki kwalifikowalne: 783 300,00 PLN

Wnioskowana kwota dofinansowania: 470 480,00 PLN

Dotacja EFRR: 399 908,00 PLN

Środki krajowe: 70 572,00 PLN

Planowany okres realizacji projektu: 01.01.2013 – 31.12.2014 r.

Krótki opis projektu:

Realizacja projektu obejmuje uruchomienie informatycznego systemu typu B2B pomiędzy firmą ZPHU DANA i jej czterema długoletnimi partnerami biznesowymi. Przedmiotowa inwestycja polegała będzie na opracowaniu zintegrowanego narzędzia informatycznego B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy Partnerami handlowymi a firmą ZPHU DANA. System B2B znacznie uprości przepływy informacji, zamówień, dokumentów pomiędzy ZPHU DANA a partnerami projektu. Powstanie systemu będzie również miało wpływ na korzystniejsze gospodarowanie stanami magazynowymi Wnioskodawcy. Za pośrednictwem platformy B2B w ramach współpracy będą realizowane następujące procesy biznesowe:

  1. Składanie zamówień.
  2. Zarządzanie realizacją zamówień.
  3. Zarzadzanie gospodarką magazynową.
  4. Śledzenie przysyłki/dostawy.

System B2B umożliwi zautomatyzowanie komunikacji handlowej w zdecydowany sposób usprawniając wymianę danych i informacji pomiędzy partnerami.

Zapytania ofertowe:

Zapytanie ofertowe dotyczące usług zaprojektowania, wykonania i wdrożenia informatycznego systemu B2B

Wzór oferty

Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012

Kreacje z Dana Collection towarzyszą najpiękniejszym Polkom na wybiegach całego kraju niemal że od pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu Miss. Już od siedmiu lat Dana Collection jest sponsorem tej wspaniałej imprezy i tak również było w tegorocznej edycji. Piękności rywalizujące o tytuł miss występowały w kreacjach z nowej kolekcji Dana Colletion Wiosna Lato 2012.

28 kwietnia na gali w Kielcach, można było podziwiać najpiękniejsze Polki przechadzające się po wybiegu w najnowszych sukniach balowych Dana Collection. W jury nie zabrakło również pani Danuty Banaczek – szefowej firmy.

Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu

W sobotę 14 kwietnia poznaliśmy tegorocznych laureatów pierwszej edycji „Jaskółki Biznesu” Nagrody Starosty Skarżyskiego dla przedsiębiorców z terenu powiatu skarżyskiego. Statuetki oraz dyplomy laureaci odebrali podczas uroczystej Powiatowej Gali Biznesu.

„Jaskółka Biznesu” to honorowa nagroda, która od tego roku przyznawana będzie corocznie przedsiębiorcom za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej w powiecie skarżyskim.

Jej celem jest wyłonienie tych firm, które wyróżniają się jakością usług i produktów, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz wnoszą wkład w rozwój regionu. Podczas sobotniej Gali wręczonych zostanie pięć statuetek – „Jaskółek Biznesu” w pięciu kategoriach: Kobieta Przedsiębiorcza, Innowacyjny Przedsiębiorca, Pośrednictwo Pracy, Poradnictwo Zawodowe i Szkolenia. Dwie pierwsze kategorie reprezentują dziedzinę Gospodarka pozostałe trzy – Usługi Rynku Pracy.