Dana Collection to nowoczesna marka odzieży, która powstała w 1988 roku. Dzięki kreatywności, wysokiemu standardowi naszych kolekcji a także szerokiej ofercie rozmiarów, staliśmy się marką o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym.

Dana Collection to marka, która w swoich projektach łączy funkcjonalność noszenia z doskonałym wyczuciem aktualnych modowych trendów, co pozwala podkreślić wyjątkowość każdej kobiety niezależnie od noszonego rozmiaru. Kolekcje skierowane są dla kobiet ceniących nie tylko nowoczesną elegancję oraz niepowtarzalny styl, ale również wysoką jakość tkanin, dbałość o detal a także doskonałą konstrukcję wyrobów.

Oferowana kolekcja to przede wszystkim eleganckie kostiumy, sukienki, garsonki, spodnie, płaszcze, kurtki w rozmiarach od 36 do 56 idealne na różnego rodzaju uroczystości jak i odzież casualowa do pracy. Różnorodność naszych propozycji sprawi, że każda z pań zrealizuje u nas swoje pragnienia.

Modna odzież duże rozmiary sklep internetowy

Szeroki wachlarz rozmiarów, modny design a także perfekcyjną konstrukcję doceniają przede wszystkim klientki o dużych rozmiarach, którym wciąż tak trudno znaleźć ubiory kobiece, właściwie dopasowane i jednocześnie tuszujące niedoskonałości sylwetki. Bo przecież każda kobieta jest wyjątkowa!

Nasza siedziba mieści się w dużym 900 m. budynku, wyposażonym w skomputeryzowany park maszynowy oraz studio projektowe, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientkom ubrania najwyższej jakości. Obecnie w firmie pracuje kadra ponad 60-ciu wyspecjalizowanych osób. Kolekcje Dana Collection dostępne są w Salonie Firmowym w Skarżysku Kamiennej, a także w wielu butikach multibranodowych na terenie całego kraju jak i również za granicą.