ANDRZEJKOWA STYLIZACJA – CO UBRAĆ

Zostało już tak niewiele czasu do andrzejek, dlatego to najlepszy moment, aby wybrać kreację dla siebie. Nie czekaj na ostatnią chwilę, aż stres sięgnie zenitu, bo nic Ci się nie podoba bądź twój rozmiar został już wykupiony.

W zależności od tego czy idziemy na uroczysty bal czy też spotykamy się u znajomych, warto pomyśleć o stroju jaki na siebie włożymy. Pomoże Nam wprowadzić andrzejkowy klimat.

Sukienka to najczęściej wybierany element, który potrafi stworzyć całą stylizację. Szczególnie jeśli ozdobiona jest cekinami, koralikami bądź koronką. Uniwersalność to jej dokładne określenie, więc z pewnością wykorzystamy ją ponownie. Do gładkich wystarczy dobrać odpowiednią biżuterię, założyć pasek i zaszaleć z butami.

Jeśli chcesz postawić na wygodę nie zapominając o elegancji, wybierz kombinezon. Podobnie jak sukienka, stworzy całą kreację bez większego wysiłku. Wybierając w żywym kolorze postaw na neutralne akcenty. Chyba, że lubisz zaszaleć, pokuś się na kontrastujące elementy.

Kolejną propozycją są eleganckie spodnie bądź spódniczka w połączeniu z elegancką bluzką. Biel i czerń z pewnością znajdzie się w twojej szafie. Załóż do tego czerwone szpilki, usta również muśnij pomadką w tym kolorze i gotowe!

Najważniejsze mieć umiar i nie łączyć kilkunastu odmiennych kolorów, wzorów i faktur. Mocne wzory neutralizujemy stonowanymi dodatkami. Sprawdza się zasada: mniej znaczy więcej.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *