Święta to magiczny czas, w którym spędzamy go z najbliższymi. Wspólne przygotowanie potraw, dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń, spożywanie ich, otwieranie prezentów, śpiewanie kolęd.  To chyba jedyne święto, w którym staramy się wyglądać odświętnie, elegancko. Zastanawiasz się więc co na siebie włożyć?

Kobiety najczęściej stawiają na sukienki, ponieważ tworzą one cały look. Wystarczy dobrać dodatki i stylizacja gotowa. Coraz modniejsze są jednak kombinezony. Zrobione z doskonałych tkanin, tworzą bardzo elegancki outfit, doskonały na wigilijną wieczerzę.

Zazwyczaj wybieramy ciemne kolory – czarny, siwy bądź granat. Pojawiają się też zgaszone barwy w postaci butelkowej zielni czy burgundu. Możesz jednak zaszaleć i postawić na czerwień, która każdemu kojarzy się ze świętami bądź coś bardziej ekstrawaganckiego – panterkę. Jest ona hitem tego sezonu.

Najważniejsze to zachować umiar. Sprawdza się zasada- mniej znaczy więcej. Nie chcesz chyba wyglądać jak druga choinka? Wybierając prostą sukienkę, załóż do niej złotą biżuterię, pasek i piękne szpilki w kolorze. Natomiast kreacja w deseń np. panterkę wymaga minimalnych dodatków w neutralnych kolorach – czerń i beż.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *