Dlaczego płaszcz jest lepszy od kurtki?

Od zawsze płaszcz uważany był za eleganckie okrycie wierzchnie, ubierane na specjalne okazje. Obecnie nosimy go na co dzień. Jest nieodzownym elementem garderoby każdej kobiety nawet tej małej.

Swą prostotą zamieni zwykłą stylizację w przemyślany look. Pasuje nie tylko do wyjściowych stylizacji połączonych ze szpilkami, ale również na co dzień. Coraz więcej Polek przekonuje się do casualowego stylu łączącego wygodę i elegancję. Modne jest teraz łączenie płaszczy z dopasowanymi spodniami bądź cygaretkami a do tego buty sportowe i koszula. Każda z Nas chce poczuć się pięknie, dlatego warto zamienić kurtkę na coś bardziej kobiecego. Na nogi założyć botki, ładną sukienkę i gotowe. Tak naprawdę płaszcz w innym kolorze niż reszta naszej garderoby, może zupełnie zmienić wygląd naszej stylizacji.

Na rynku mamy duży wybór wzorów i kolorów, dlatego, nie mówiąc o materiałach, możemy wybrać krótki płaszcz bądź średniej długości, w zależności od tego, w którym czujemy się lepiej. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie w butiku Dana Collection. Poza walorami estetycznymi nie zapominajmy, że płaszcz może być cieplejszy niż niejedna kurtka.

Dana Collection

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *