Dlaczego warto stawiać na kolorowe stylizacje?

Praca i codzienne przytaczające obowiązki sprawiają, że kobiety ubierają się w odzież o kolorach stonowanych. Stylizacje biurowe wcale nie muszą być nudne.

Panujące w tym wiosennym sezonie kolory, z łatwością można wpleść w biurową stylizację. Eleganckie kostiumy, sukienki i koszule w pastelowych lub intensywnych barwach mogą wyglądać służbowo i w pełni profesjonalnie.

Wiele osób boi się tworzyć stylizacje służbowych w intensywnych kolorach, ze względu na utarte od wielu lat przekonanie, że strój służbowy musi być w pełni bezpiecznych kolorach: białym, czarnym i ewentualnie szarym.

Czasy się zmieniły, obecnie nie ma ściśle określonych kolorów i zasad dotyczących ubioru, dlatego warto postawić na nutkę szaleństwa kolorystycznego.

Eleganckie spodnie na kant w barwach intensywnego granatu lub bordo, świetnie wpisują się w klimat stroju biurowego. Bordo śmiało można łączyć z przygaszoną pomarańczą żakietu lub narzutki, tworząc ciekawą stylizację.

Kolor żółty utrzymujący się w trendach od jesieni, doskonale się spisuje w stylizacjach służbowych. Wszystkie kolory, które zaliczają się do najmodniejszych w tym sezonie można wykorzystać w stylizacjach do biura.

Szarości i biel odbierają kobiecie uroku i wyjątkowego błysku w oku. Dzięki pastelom czy intensywniejszym barwą możliwe jest stworzenie wyjątkowo profesjonalnych ubiorów, podkreślających kobiecość, charakter i zdecydowanie ożywiających wizerunek.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *