Jak stworzyć udaną stylizację?

Stworzenie idealnej, udanej stylizacji będzie oznaczało dla każdej z Pań coś innego. Moda określa pewne ramy, których powinniśmy się trzymać a za razem je łamać by wyglądać oryginalnie i nowocześnie.

W jaki sposób dobierać stylizacje?

Uniknięcie wpadki modowej wcale nie jest tak trudne jak większość kobiet sobie wyobraża, wystarczy jedynie trzymać się kilku podstawowych, modowych zasad.

  1.       Ubrania są dla Ciebie a nie Ty dla ubrań!

Naśladownictwo i podążanie za znanymi z telewizji i Internetu nie zawsze prowadzi w dobrą stronę. Osoby publiczne zazwyczaj ubierają się zgodnie z panującą modą, jednak są to osoby, które mają w sobie poczucie stylu i własnego ciała, potrafią dobrać ubrania odpowiednio do swojej sylwetki.

Nie warto kupować ubrań obcisłych, jeżeli czujemy się w nich niekomfortowo. W stylizacjach powinniśmy czuć się wyjątkowo, pięknie ale przede wszystkim wygodnie.

Podobnie sprawa się kształtuje przy doborze rozmiaru ubrań! Dużo kobiet wybiera ubrania, które są albo za małe albo za duże.

Ubrania w złym rozmiarze wyglądają nieestetycznie.

  1.       Kolor i fason ubrania nie pozostaje bez znaczenia!

Panujące w modzie kolory nie zawsze pasują do naszego koloru włosów, czy karnacji, a nie każdy fason dobrze wygląda na każdej sylwetce.

Łączenie barw często jest ryzykowne , zwłaszcza w sytuacji gdy barw jest sporo. Można wyróżnić trzy kolory, których łączenie z innymi kolorami jest łatwe, ze względu na ich uniwersalność:

  •         Czarny
  •         Biały
  •         Granatowy.

Połączenie różnych fasonów ubrań również może doprowadzić do popełnienia błędu. Znana zasada mówi o łączeniu przeciwieństw, co oznacza, że w przypadku obcisłych spodni, swobodnie można wykorzystać luźną bluzkę na górę i odwrotnie, przy szerokiej spódnicy, czy spodniach lepiej założyć dopasowaną górę.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *