Jak ubrać się na sylwestra?

Sylwester to czas, w którym świętujemy nowy rok i żegnamy jednocześnie stary. Możemy więc zaszaleć z naszą kreacją. Jak się więc ubrać?

Tak naprawdę wszystko zależy gdzie się wybieramy, czy będzie to klub, bal a może domówka ze znajomymi. Eleganckie bale wymagają takich właśnie stylizacji. Idąc do klubu czy na imprezę w domu możesz wybrać trochę mniej odświętny strój.

Większość kobiet stawia mimo wszystko na sukienki i to w kolorze czarnym. Powodem jest fakt, że ten kolor zawsze wygląda dobrze, a my często nie mamy czasu aby wyruszyć w poszukiwaniu idealnej kreacji dopasowanej jednocześnie do naszej figury, gustu i zasobów portfela.

Czarna sukienka wcale nie musi być nudna. Uzupełniona o szyfon, koronkę bądź zdobione elementy w tym kolorze będzie jeszcze bardziej seksy. Postaw na mocno zdobioną i zrezygnuj z dużej ilości akcesoriów w postaci kolczyków, naszyjnika, bransoletki itp. Jeśli ma prosty fason uzupełnij stylizację dodatkami. Idealne na sylwestra są wszelki świecące dodatki w postaci cekinów bądź tez piór.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *