Moda na wiosnę. Które kolory będą dominowały w tym sezonie?

Wiosna zbliża się coraz większymi krokami. Sezon kojarzony z ciepłem, kwitnięciem roślinności i zmianami w trendach odzieżowych. Rok 2018 niesie za sobą niezwykłą kolorystykę.

Które kolory będą dominowały?

W tym roku, wiosna to zestawienie skrajności. Będą królowały zarówno pastelowe, delikatne odcienie, jak i intensywne barwy.

Pierwszą barwą, która kojarzona jest z ciepłymi, wiosennymi promieniami słońca jest żółty. Ten kolor należy do niezwykle trudnych. Mało, która z Pań dobrze wygląda i czuje się w tym kolorze, jednak śmiało mogą zdecydować się na niego kobiety z rudymi włosami i zielonymi oczami. Sprawdzającymi się połączeniami kolorystycznymi są granaty, brązy i szarości.

Kolorem, który należy do wyrazistych i klasycznych, jest czerwień. Postrzegany jako symbol kobiecości i seksapilu w tym sezonie również będzie podkreślał kobiecą urodę. Na ten kolor zazwyczaj stawiają panie odważne i ambitne.

Kobiety, które nie lubią wyrazistych, jasnych kolorów mogą wybrać fiolet. Wiosna to sezon, w którym wszystkie odcienie fioletu w połączeniu z granatami i szarością są jak najbardziej wskazane w stylizacjach.

Pastelowy róż oraz błękity są kolorami charakteryzującymi wiosenne dni. Kobiece i delikatne kolory zawsze się sprawdzają i wpisują w karty najmodniejszych.

Wiosenne stylizacje mają nadać kobiecie lekkości i podkreślić delikatne, kobiece rysy.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *