Na co stawiają projektanci w tym sezonie?

Każdy projektant jest inny, ma inne postrzeganie piękna i mody, dlatego powstaje wiele propozycji stylizacji na sezon wiosenny. Co przygotowali projektanci na rok 2018?

W tym sezonie odczujemy prawdziwy, modowy powrót do przeszłości. Na wybiegach znanych projektantów można zauważyć stylizacje nawiązujące do wyjątkowych lat 90-tych. Koszule w kratę, wyjątkowe i charakterystyczne wzory to elementy, które zachwycały sympatyków mody.

Powrót do przeszłości związany jest również z zamiłowaniem do sztucznych, plastikowych ubrań!

Największe domy mody takie jak Chanel i Burberry, postawiły na trudny i wcześniej nielubiany materiał. Wykorzystano plastik projektując kurtki, spódnice, płaszcze, rękawiczki a nawet buty. Kojarzony z niską ceną plastik, w stylizacjach okazuje się być kosztowną inwestycją.

Polski producent odzieży

W tym sezonie nie zabraknie pokazywania odrobiny ciała, ze względu na przezroczyste tkaniny, które będą królowały na rynku odzieżowym.

W szczególności podkreślone zostały długie suknie, ponieważ to właśnie one są ikoną przezroczystości w tym sezonie. Projektanci poszerzyli możliwości wyboru, przedstawiając różne rodzaje sukienek, rozpoczynając od tych bogatych w dużą ilość tiulu, aż po te zupełnie minimalistyczne. Przezroczysty styl dotyczy również dodatków, np. w postaci plastikowej torebki, łączącej dwa najnowsze trendy.

Frędzle wciąż na liście top, jednak w nieco odmienionej wersji. Minimalistyczne frędzle w stylu retro odeszły w niepamięć na rzecz nowoczesnych, wyjątkowych i niepowtarzalnych frędzli, niczym z czerwonego dywanu, wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

Świecidełka ponownie zawitały na wybiegach.

Styl glamour-świecące sukienki, spódnic z halkami, cekiny i błyszczące materiały to elementy, które prezentują się niezwykle kobieco i modnie.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *