POMYSŁ NA PREZENT MIKOŁAJKOWY

Wystawy już przypominają nam o nadchodzących świętach. Pojawiają się dekoracje świąteczne, ubrania z motywem świąt oraz przeróżne produkty w opakowaniach z tym motywem. Czas więc rozejrzeć się za prezentami mikołajkowymi.

Dla babci, żony, narzeczonej, dziewczyny czy też teściowej, doskonałym prezentem będzie sukienka. Będzie mogła wykorzystać ją na nadchodzącą wigilię czy też sylwestra. Do wyboru mamy różne wzory i kolory. Najmodniejsza jest czerwień, nawiązująca do świąt i św. Mikołaja. Drugim kolorem jest czerń i biel. Ostatnio jednak można zauważyć wszelkie pochodne tych trzech barw jak burgund, szarość, granat, beż czy też musztardowy, butelkowa zieleń. Poza powyższymi, staramy się wybierać zgaszone kolory – żółty czy neonowy róż nie wchodzą w grę.

Najlepiej wybrać sukienkę na krótki bądź długi rękaw, aby była praktyczna, co do danej pory roku. Możemy postawić na gładką sukienkę, z delikatnymi ozdobami bądź na estetyczne „szaleństwo” w postaci koronki czy delikatnych cekin.

Nie bój się, że nie trafisz z rozmiarem, na stronie podane są wymiary danego modelu. Możesz podpytać bliskich o rozmiar ukochanej osoby bądź zmierzyć, którąś z sukienek, jaka ta osoba ostatnio miała założoną. Zawsze można wymienić na właściwy rozmiar. Spokojnie dojdzie przed kolejnym ważnym dniem jak wigilia.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *