Przywitaj Nowy Rok pewna siebie!

Przyszedł czas przywitać Nowy rok a pożegnać stary. Każdy z nas zna słynne powiedz nie “Nowy rok nowa ja”. Zastanówmy się,  jakie cele chcemy osiągnąć w nowym roku, aby był jeszcze lepszy. Ogromny wpływ na naszą samoocenę ma wpływ nasza psychika i samopoczucie. Dobry wygląd, którego będą nam zazdrościć koleżanki w pracy z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem.

Przeanalizuj cały rok i postaraj się ustalić co chciałabyś zmienić na lepsze w nadchodzącym roku? Pomyśl o rzeczach, które będą cię do tego motywować, abyś stała się bardziej pewna siebie w swoich działaniach. Gdy nie uwierzysz w siebie nie będziesz w stanie realizować swoich celów. Musisz unikać swojej wewnętrznej krytyki, która działa mało motywująco. Pewność jest  ważnym czynnikiem w budowaniu relacji z innymi ludźmi.

Może jest to idealny czas na wizytę u kosmetyczki? Dodatkowo nowa fryzura i piękny manicure z pewnością wprawią Cię w dobry nastrój. W parze z elegancką sukienką będziesz wyglądać jak milion dolarów!

Dobre nastawienie i polubienie samej siebie pozwoli ci na osiągnięcie dobrej samooceny co przełoży się z kolei na to, że staniesz się bardziej pewna siebie w nadchodzącym Nowym roku.

 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *