Stylizacja na dzień kobiet

Już tylko kilka chwil dzieli Nas od dnia kobiet. Wielu z Nas spędza to święto w gronie najbliższych osób w zakątku domu, drudzy wybierają się na kolację, a jeszcze inni na romantyczne randki. Czas wiec pomyśleć co na siebie założymy?

Bez względu na to jak spędzamy ten dzień, czy pozostajemy w czterech ścianach, warto sprawić, aby chodź trochę różnił się od codziennego dnia. Będąc w domu, ubierz coś wygodnego, ale i z pazurem. Może kolorowy garnitur, w którym poczujesz się niezwykle kobieco?

Idąc na kolację wybierzesz elegancką sukienkę. Czerń z dodatkiem czerwieni, cekiny, zdobienia są odpowiednie na ten wieczór. Jeśli nie lubisz takiej ekstrawagancji i ubierasz klasyczną sukienkę, postaw na dodatki. Szpilki w panterkę, cieniutki pasek w talii, duża bransoleta i kolczyki w kolorze złotym.

Romantyczne randki rządzą się innymi prawami. Tam nie musimy być takie zachowawcze. Dopasowany kombinezon, zwiewna sukienka albo obcisła midi spódnica. Możemy pobawić się stylem, wzorami i kolorami.

Ciekawe propozycje dla świadomych kobiet, możemy znaleźć w butiku Dana Collection. Różnorodny asortyment, wzornictwo oraz rozmiary. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Spiesz się, już nie pozostał dużo czasu.

 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *