Sukienki – możemy nosić je zimą

Zimą kobiety wolą ubierać spodnie, ponieważ uważają, że jest im cieplej, a to dla nich ważna kwestia. Wbrew pozorom sukienki, również można nosić o tej porze roku.

To jak się ubieramy wpływa na nasze samopoczucie i ogólną ocenę. Wiele z nas wybiera tradycyjne spodnie zamiast spódnicy i sukienki do pracy, ponieważ chcą się czuć wygodnie. żależy im aby nie zmarznąć. A o tej porze roku o to nie trudno.

Zobacz jak nosi sukienki.

 

Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie kilka sztuk, na każda porę roku. Zimą zaopatrz się w kilka par ciepłych rajstop (od 100 DEN do 200 DEN) aby nie zmarzły ci nogi. Należy wybierać sukienki z grubszych materiałów i ubierać się warstwowo. Co nie znaczy, że letnie sukienki trzeba schować na dół szafy. Możesz połączyć ją z grubym swetrem o krótszym kroju bądź długim kardiganem przewiązanym w pasie. Zarzuć futrzaną kamizelkę, skórzaną ramoneskę bądź marynarkę. Dopiero na to ubierz płaszcz, kurtkę bądź sztuczne futerko.


Sukienka jest na tyle uniwersalna, że już samej jej założenie dodaje seksapilu. Możesz przełamać ją masywnymi workerami, płaskimi botkami bądź kozakami za kolano. Wszystko zależy na czym ci zależy i co lubisz nosić na stopach.

Nawet w sezonie zimowym możesz wyglądać seksownie. Nie bój się ubierać sukienek. W nich również będzie ci ciepło, wystarczy stosować zasadę – ubierać na cebulkę.

 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *