Sukienki polskich producentów. Kwieciste wzory na wiosnę

Promienie słoneczne, wysokie temperatury a to wszystko sprawia, że głęboko w szafie chowamy grube kurtki i swetry a na ich miejscu pojawiają się krótkie spodenki, spódniczki i sukienki.

Wiosna jest okresem, który kojarzy się z radością, rozkwitaniem roślinności, dlatego ten wiosenny entuzjazm udziela się również w naszych stylizacjach.

Trendy na wiosnę co roku przewidują kwiatowe wzory. Mimo, że wzór może wydawać się oklepany i standardowy, to z roku na rok projektanci przedstawiają różne rozmiary kwiatów, kolory i wzory itp.

Ciepłe dni są świetną okazją do założenia kolorowej kwiecistej sukienki. Panie wybierają zarówno sukienki typu maxi, midi, jak i mini. Świetne stylizacje można stworzyć w sportowym stylu z trampkami i jeansową kurtką, ale również w biurowym stylu. Sukienki w kwiaty sprawdzają się w codziennym looku, a co ze specjalnymi okazjami?

Sukienki polskich producentów

Na przełomie marca i kwietnia rozpoczyna się sezon wesel i innych uroczystości. Sukienki we wzory kwiatowe świetnie się sprawdzają na każdą imprezę. W zależności od fasonu możemy dobierać sukienki eleganckie lub luźniejsze-bardziej sportowe.

Zdecydowaną zaletą wzorów kwiatowych jest ich różnorodność. W zależności od wielkości kwiatów i ich rozmieszczenia, możemy optycznie zmniejszać i powiększać sylwetkę, zakrywać mankamenty i podkreślać atuty.

Na chwilę obecną na rynku dostępne są sukienki miejscowo lub w całości pokryte kwiatami.

Na który fason postawić? Drobne kwiaty, czy większe?

Drobne i bardzo duże kwiaty nie są wskazane dla osób o okrąglejszych kształtach. Zbyt drobne kwiaty sprawią, że sylwetka będzie wyglądała na wiele większą niż faktycznie jest. Osoby bardzo drobne, powinny unikać bardzo dużych wzorów, ponieważ mała sylwetka będzie wizualnie bardzo obciążona i przytłoczona.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *