W co ubrać się na wesele najbliższych?

Ślub i wesele to wyjątkowa okazja, dlatego powinnyśmy zadbać o nasz wyjątkowy wygląd.
Wesele jest uroczystością, na której panują pewne, niepisane reguły ubioru. O czym mowa?

Biel i czerń? Absolutnie nie! Ale czy na pewno?

Kolor biały jest zarezerwowany tego wieczora dla Pani Młodej i to ona powinna olśniewać bielą. Jeżeli chodzi o czerń, przyjęło się, że jest to kolor smutny, a przecież na weselu powinniśmy wyrażać naszą radość, dlatego z czerni również powinniśmy zrezygnować.

Jak to wygląda w praktyce?
Kiedyś gościom nie wypadało wybrać stylizacji w tych kolorach. Na chwilę obecną młodzi nie zwracają na to szczególnej uwagi, dlatego goście mają pełną swobodę ubioru. Oczywiście należy zachować umiar ze względu na to, że jest to uroczystość elegancka i wyniosła.

W co się ubrać na wesele?
W sezonie 2018, najmodniejsze są koronki! Wszelkie odmiany koronkowych sukienek w różnych kolorach, od pudrowych, aż po te jaskrawe, są jak najbardziej wskazane oraz fasonach uwzględniających koronkę tylko w niektórych miejscach sukienki lub w całości z niej wykonanych.
Niezwykle popularne stało się odkrywanie ramion. Sukienki z wycięciami na ramionach wpisują się w najnowsze trendy i są jak najbardziej wskazane jako element stylizacji weselnej.
Niewątpliwym hitem ostatnich czasów są sukienki z motywem kwiatowym. Duże wzory kwiatowe doskonale sprawdzają się u Pań plus size, zapewniając idealny wygląd.

W Danacollection staramy się by w naszych sukienkach Panie czuły się pięknie, modnie i komfortowo.
Zapraszamy do sklepu, gdzie z pewnością znajdą Panie odpowiednie sukienki na tą wyjątkową okazję.

Dana Collection = modne sukienki duże rozmiary sklep internetowy

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *