Bez czego w swojej garderobie Panie nie wyobrażają sobie życia?

Każda kobieta chce czuć się wyjątkowa, piękna i modna. Podążanie za najnowszymi trendami i zaopatrywanie się w nowe, modne ubrania wiąże się z wysokimi kosztami. Moda-modą, jednak każda kobieta ma w swojej szafie, czy garderobie takie elementy, które mimo że leżą w szafie od kilku sezonów, są niezaprzeczalnym must-have.

Jakie elementy są uważane za niezbędniki?

  •         Czarne, obcisłe spodnie

Czarne rurki bez żadnych zdobień i przetarć są klasycznym elementem garderoby. Takie spodnie mogą stanowić bazę do tworzenia zestawów w różnym stylu, od casualowego po elegancki.

  •         Jeansy

Pozostając przy dolnej partii ciała, chyba każda z Pań posiada chociaż jedną parę jeansów. Uniwersalne rozwiązanie, idealne do codziennego użytkowania. Od klasycznych, prostych jeansów, do takich z dziurami, nadającymi dodatkowego zadziornego charakteru stylizacji.

  •         T-shirt

T-shirty należą do rozwiązań praktycznych i elastycznych. Koszulki bez nadruku wraz z żakietem sprawdzają się w biurowych stylizacjach. Natomiast łącząc je z bluzą lub sweterkiem i butami sportowymi, otrzymamy idealny zestaw na co dzień.

  •         Torebka

Kwintesencją kobiecości jest owiana wieloma stereotypami torebka. Nie ma kobiety, która nie posiada w swojej szafie przynajmniej jednej torebki. Każda okazja jest dobra dla kobiety do zakupu butów i torebki.

  •         Klasyczny płaszczyk zimowy oraz jesienny

Stylizacje wykorzystujące płaszcze, czy to jesienne, czy zimowe, podkreślają kobiecą subtelność i nadają kobiecie blasku.

  •         Szal/chusta

Najlepszym dodatkiem, który spełnia funkcje zarówno wizualną, jak i funkcjonalną, jest szal lub chusta.

Są sytuacje, w których kobieta czuje, że czegoś jej brakuje a stylizacja nie jest do końca pełna, właśnie wtedy najlepiej sprawdza się chusta, apaszka, czy szalik.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *