Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną

Rozmowa kwalifikacyjna dla każdego z nas jest bardzo stresującym wydarzeniem. W ostatnich badaniach dowiedziono, że mimika twarzy oraz ubiór to ponad 50% wpływu na naszą pierwszą ocenę, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby wyróżnić się z tłumu i dać się zapamiętać.

Klasyczny zestaw na rozmowę kwalifikacyjną to garnitur w stonowanych barwach z obowiązkową białą koszulą w zestawie ze szpilkami lub ołówkowa spódnica ewentualnie dopasowana sukienka.

My proponujemy eleganckie zestawienia znacznie odbiegające od tych ponurych i przewidywalnych.

Pierwszą opcja to kombinezon, jedne z najmodniejszych zestawień ostatnich czasów. Prezentuje się doskonale na wielu okazjach jak również doskonale sprawdzi się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kolejna nasza propozycja to sukienka, ale nie ta tradycyjna tylko zwiewna luźna sukienka w kolorze chabrowym, ponieważ dowiedziono, że właśnie te odcienie wzbudzają zaufanie w zestawieniu ze szpilkami to strzał w dziesiątkę. Dla bardziej odważnych proponujemy sukienkę z koronką, która doda szyku i elegancji oraz przede wszystkim pewności siebie, która na rozmowie kwalifikacyjnej z pewnością Ci się przyda.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *