Płaszcz podkreślający piękne kształty !!!

Płaszcz podkreślający piękne kształty!

Zima to czas kiedy temperatura znacznie spada. Chłodniejsza pogoda to najwyższy czas na uzupełnienie swojej garderoby w ciepłe ubrania.

Postaw na elegancki płaszcz!

Odpowiedni płaszcz powinien być połączeniem dwóch elementów: funkcjonalności i mody. Wbrew pozorom, płaszcz dla kobiety noszącej większy rozmiar, nie musi być nudny.

W zależności od stylu jaki lubimy, w tym sezonie możemy wybierać spośród różnych płaszczy np.:

  • Z wojskowymi akcentami,
  • Z rozmaitymi guzikami, w różnych układach,
  • Z ozdobnymi zamkami,
  • Z frędzlami,
  • w kwiatowe wzory itd.

Coraz częściej, na rynku można spotkać producentów stawiających na modną odzież w większych rozmiarach, więc zakup modnego płaszcza to już nie problem!

Dopasuj płaszcz do sylwetki!

Odpowiedni dobór fasonu do sylwetki to podstawa do podkreślenia odpowiednich proporcji ciała.

  1. Delikatny płaszcz-narzutka

Delikatne i lekkie płaszcze to alternatywa dla Pań, które nie przepadają za ciężkimi płaszczami. Zdecydowaną zaletą takich płaszczy jest możliwość ubierania się na tzw. „cebulkę”. Mimo kliku warstw, płaszcz w dalszym ciągu będzie się bardzo dobrze prezentował. Lekkie płaszcze współgrają zarówno w stylizacjach ze spodniami, jak i z sukienkami.

  1. Płaszcze minimalistyczne

Paniom o okrąglejszych kształtach, w podkreślaniu sylwetki, pomogą proste płaszcze.

Minimalizm w każdym calu!

Brak ozdób, prosty krój, mały kołnierzyk a nawet jego brak jest jak najbardziej wskazany. Kolejną rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę to długość płaszcza. Dopasowany płaszcz, sięgający kolana podkreśli figurę.

  1. Płaszcz podkreślający talię

Chcąc podkreślić niewątpliwy atut jakim jest talia, zaleca się płaszcze z paskiem. Kupując nieodpowiedni krój płaszcza z paskiem bardzo łatwo obciążyć sylwetkę.

Na co więc zwrócić uwagę?

Płaszcz, który ma dość szeroki pasek a jego szlufki są umieszczone wysoko, niewątpliwie podkreśli talię. Rodzaj paska jest dość istotny.

Na jaki więc pasek postawić? Już wiemy, że szeroki pasek jest trafnym wyborem ale nie wiemy czy ze sprzączką, czy bez?

Nie ma to żadnego znaczenia. Modne są zarówno jedne jak i drugie. Sprzączka jest elementem, który przyciąga wzrok, jednak jest wiele sposobów wiązania paska, które uatrakcyjni wygląd płaszcza i skutecznie zastąpi sprzączkę.

Wybór należy do Ciebie!

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *