Zakupowe wyzwanie? Modna odzież duże rozmiary !

Przez ostatnie lata, trendem wykreowanym przez media była kobieta o bardzo smukłej sylwetce. W telewizji nie pokazywano Pań o krąglejszych kształtach. Problem ten dotyczy nie tylko telewizji i mediów, ale również branży odzieżowej.

W sklepach stacjonarnych, największym, dostępnym rozmiarem jest rozmiar 42, przy czym wymiary ubrań w tym (i nie tylko) rozmiarze są mocno zaniżone. Podobną sytuacje można zauważyć w sklepach internetowych.

Poszukiwania miejsca, w którym sprzedawane są rozmiary 42+ to ogromne wyzwanie. Biorąc pod uwagę liczbę takich sklepów nie sposób nie zauważyć, że różnorodność ubrań plus size jest znacznie mniejsza niż w przypadku ubrań 36-42. Każda kobieta jest piękna więc dlaczego, te noszące większe rozmiary, mają tak ograniczone możliwości podkreślania swojej urody?

Dopiero niedawno zaczęto zwracać uwagę na osoby okrąglejsze, pomimo że 50% Polaków to osoby plus size. Zwiększyła się liczba producentów, a co za tym idzie sklepów posiadających szeroką gamę produktów w dużych rozmiarach. Znalezienie i zakup sukienki, spodni czy eleganckiego kostiumu dla okrąglejszych kobiet powinno być przyjemnością a nie wyzwaniem.

Jako producent odzieży damskiej, projektujemy odzież w dużych rozmiarach, dobierając kroje oraz fasony ubrań tak, aby podkreślały kobiece atuty. Zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym oferujemy odzież, która nie jest ani w zawyżonym, ani zaniżonym rozmiarze. Proponujemy ubrania na każdą okazję, zapewniając wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

Poza aspektem wizualnym, cenimy sobie wygodę naszych klientek. Priorytetem przy projektowaniu oraz szyciu ubrań jest dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Łączymy nowinki modowe, funkcjonalność użytkowania oraz wysoki poziom wykonania, tworząc ubrania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pań.

Dana

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *